+420 558 628 494 tbau@tomecekbau.cz

Kromě běžných stavebních prací, činností a dodávek jsou naši pracovníci proškoleni a vybaveni na speciální práce a realizace. Mezi ně počítáme dvě hlavní činnosti:

1. Řezání a vrtání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji

a) Jádrové vrtání
Pro tuto činnost jsme vybaveni vrtacími soupravami HILTI na jádrové vrtání pomocí diamantových korunek s vodním chlazením. Jsme schopni vrtat do železobetonu i do ostatních běžných stavebních konstrukcí. Máme vybavení pro vrtání malých průměrů od 6 mm (např. pro kotvení prvků v koupelnách do slinutých obkladů) až po jádrové vrtání prostupů a kotevních otvorů do průměru 162 mm. Vrtání lze provádět za sucha nebo za mokra, ručně nebo pomocí vrtacího stojanu.
b) Řezání stavebních konstrukcí
Řezání železobetonových konstrukcí a jiných stavebních konstrukcí provádíme diamantovými řezacími stroji firmy HILTI a Bosch až do tl. 300 mm. Stroje jsou vybaveny i odsáváním prachu v kombinaci s průmyslovým vysavačem k omezení prašnosti při řezání.

2. Designové stěrky PANDOMO

Naše firma je zaškolena pro realizaci a provádění produktů firmy ARDEX Baustoff, s.r.o. Především provádíme podlahové a stěnové designové stěrky Pandomo (více na www.ardex.cz nebo www.pandomo.com)
Z těchto designových stěrek jsme s úspěchem realizovali jak zakázky menšího rozsahu, tak i větších objemů (např. kancelářská budova v Ostravě-kompletní realizace podlah cca 800 m2 a stěn cca 300 m2)