+420 558 628 494 tbau@tomecekbau.cz

Tím, že naše firma realizuje stavby po celé ČR i v zahraničí, využívali jsme na našich stavbách externí dopravce, jeřábníky a dodavatele zemních a výkopových prací. Protože v posledním desetiletí bylo stále těžší najít spolehlivé dodavatele, rozhodli jsme se postupně vybudovat vlastní autodopravu a pořídit stroje pro provádění zemních prací. Náš autopark se od roku 2017 postupně rozrostl o nákladní vozidlo Iveco s výkonnou hydraulickou rukou, kterou jsme schopni provádět i menší jeřábnické práce (např. montáž krovů, stropních panelů, střešních nosníků), nákladní vozidlo Tatra 815 6x6 třístranný sklápěč, traktorbagr Komatsu, který můžeme přesouvat i na velké vzdálenosti vlastním podvalníkem. V současné době jsme schopni provádět zemní práce, výkopy i autodopravu na našich stavbách po celé ČR.
V prosinci roku 2020 jsme pořídili nákladní kontejnerové vozidlo MAN s celkovou hmotností 10 tun pro přepravu sypkých hmot, sutí, odpadu apod.
V lednu 2021 jsme rozšířili náš vozový park o novou velkoprostorovou dodávku Renault Master. Tato dodávka bude sloužit pro operativní zásobování staveb materiálu. Zároveň přestavíme původní zásobovací dodávku Renault Master  na pojízdnou dílnu pro naše instalatéry a elektrikáře.
V listopadu 2021 jsme pořídili nové pásové mini - rýpadlo KOMATSU PC35MR včetně příslušenství. Tímto dojde k rozšíření námi nabízených služeb.