+420 558 628 494 tbau@tomecekbau.cz

Posila do týmu - Zedník

Do našeho týmu sháníme lidi, kteří mají kladný vztah k práci a zároveň se chtějí něco přiučit. Vítaní jsou i studenti v oboru, kteří chtějí vyplnit svůj prázdninový čas přivýdělkem. Nabízíme práci v přátelském prostředí. 
V případě zájmu volejte: 558 628 494, + 420 733 193 326, kontaktní osoba: Karla Juřenová.

Nový manipulační stroj

Kvůli nedostatku pálených keramických cihel Porotherm, ze kterých jsme stavěli zděné stavby, jsme museli najít vhodnou alternativu.
Zvolili jsme pálené cihly PROFIBLOK od firmy KM BETA. Jde o tradiční a osvědčený přírodní stavební materiál nabízející vlastnosti a podmínky, které přináší garanci jistoty a trvanlivosti.
A pro snadnější manipulaci s těmito cihlami a dalším materiálem, který máme na skladu, a kterého neustále přibývá, jsme pořídili nový vysokozdvižný vozík zn. HELI s elektrickým pojezdem i zdvihem.

Vlastnit kvalitní manipulační stroje pro usnadnění práce je pro nás klíčové.

Výběr z právě realizovaných staveb

V současné době realizujeme několik rodinných domů, jak zděných tak i dřevostaveb. Stále probíhá rekonstrukce zámku ve Vysokém Újezdu, kde provádíme hlavně pokrývačské a klempířské práce.

3D model nemovitosti

Máte v plánu stavění nemovitosti? Nechte si od nás vytvořit krásný 3D model nemovitosti, který vám pomůže s představivostí. Společně vytvoříme nákres vašeho vysněného domku a na 3D tiskárně vytiskneme. Jaké jsou výhody?